Pokud hledáte čtyřnohého přítele — psa nebo i kočku — bez velkých nákladů, tak možná teď je ta nejvhodnější doba. Můžete totiž zvážit to, vzít si zvíře z útulku. Je totiž častý jev, že zvíře, darované na Vánoce, se ukáže nevhodným dárkem.

Jen prosím neudělejte tu stejnou chybu jako předchozí majitelé, že si předem nerozmyslíte, zda jste skutečně odhlodláni se o nového člena rodiny starat.

Finance, které ušetříte tím, že si vezmete psa z útulku, mohou být jen málou částkou ve srovnání s tím, co stojí jeho „provoz“. Větší pes zkonzumuje žrádla klidně i za 1000 Kč měsíčně, a navíc je několik tisíc ročně třeba počítat i za poplatky a veterinární služby, a to i v případě, kdy je pes v podstatě zdráv. Ovšem to hlavní je, že na zvíře si musíte udělat dostatek času a přijmout omezení, která jeho chov sebou nese. Abyste totiž nezjistili, že pes vám je na obtíž, kdy chcete jet na dovolenou.


Žádný komentář k „Čtyřnohý přítel bez velkých nákladů“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>