Láká vás golf, ale nechcete si kupovat nákladnou výbavu nebo drahé členství v některém z prestižních golfových klubů? Můžete rezignovat na snobské prostředí umělých hřišť a zahrát si třeba extrémní golf. Název extrémní golf je možná trochu nešťastný, nejedná se o nic, co spojujeme s extrémními sporty. Je to spíš takový návrat ke kořenům, protože se hraje golf ve volné přírodě.

Existuje samozřejmě i Česká asociace extrémního golfu (www.caeg.cz),  ovšem organizuje se řada „open“ golfových turnajů, kterých je možno se účastnit i bez registrace. V takových otevřených trujnajích se najde mnoho nováčků, přijdou i lidé, pro které se jedná o vůbec první zkušenost s golfem.

Výbava není náročná, stačí jediná golfová hůl, a to tzv. „železo č. 7″. Vyšší může být spotřeba golfových míčků, které se mohou snadno v neupraveném terénu ztratit.


Žádný komentář k „Golf ve volné přírodě“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>