Reebok EasyTone: balanční boty na hubnutí a tvarování postavyVytvarovat zadeček a nohy, či dokonce zhubnout, a to tak, že vás to nestojí žádnou námahu navíc? S revolučními botami EasyTone přichází firma Reebok. Podstatou této revoluce jsou balanční polštářky na podrážce. Ty zvyšují během chůze mirnou nestabilitu, která vede k aktivizace svalů nohou a zadečku. Zvýšená svalová aktivita v partiích, které často patří mezi „problematické“ by měla vést ke tvarování postavy a popř. i ke zhubnutí. Uživatelé hodnotí pocit chůze v těchto botách jako „chození na písku“.

Účinek lze sice očekávat jen mírný, na druhou stranu investice je mírná: boty samotné v teniskovém provedení se prodávají již od 2000 Kč, to je cena, kterou lze u značkové volnočasové obuvi akceptovat. No a čas neinvestujete žádný — vždyť přece „cvičíte“ automaticky při chůzi.


7 komentářů k „Boty na hubnutí: Reebok EasyTone“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

 1. Páta napsal:

  Dobrý den boty mužu jen doporučit a proč protože je nosím 4 mesíce protože sem stratila objem na lýtkach stehnech na břichu proste celej objem tela ale zhubli i lýtka o 10 cm objem.

 2. Petra napsal:

  Dobrý den boty mužu jen doporučit a proč protože je nosím 4 msíce a protože sem stratila objem nalýtkach stehnech na břichu celej objem těla tet sem hubená jako vižle meřím 160 cm a vážím 45 kg.

 3. Draha napsal:

  Dobry den,muzu se zeptat,kolik jste vazila pred tim?Ja je mam cca 20 dnu a delam v nich tury,citim to na zadku nejvice a pak hodne na lytkach,zatim ale netvaruju.Dika Draha.

 4. Páta napsal:

  Jeto poznat na lýtkach stehnech a zatku proste ok meřím 163 a vážím 47kg.

 5. Jak zhubnout napsal:

  Boty vypadají dobře, zítra si je jdu koupit.

 6. monna napsal:

  Reebok sliboval boty, které zařídí pevnější zadek a nohy. Zaplatí pokutu
  Výrobce sportovního oblečení Reebok musí zaplatit pokutu ve výši 25 miliónů dolarů (zhruba 450 miliónů korun) za klamavou reklamu na boty EasyTone, o nichž ve své kampani tvrdil, že jejich pouhé nošení zpevní hýždě a svaly na nohou. Zákaznice, které si na základě reklamy boty zakoupily, mají navíc nárok na vrácení peněz, rozhodla v USA Federální obchodní komise (FTC).

 7. michal napsal:

  zdravicko, taky jsem si je poridil… ted jsou z litrik a vypadaji moc dobre, pochozenicko taky ujde… a zbytek… necitim zmenu… ale proto sem si je nekupoval ;)

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>