Infra sauna KLAFS

Infrasauna do bytu

Pro SMART-infračervené kabiny je prakticky všude dost místa, a ten kdo v ní sedí se pohodlně vyhřívá v bezpečí infračervených paprsků C-záření. Ve všech infračervených kabinách Aquamarine Spa se zdroj záření ukrývá v podobě infračerveného plošného vytápění za vnitřním dřevěným obkladem ze světlého a zvláštně rovnoměrného dřeva severské osiky. Proto Vás nyní můžeme postavit před hotovou věc: perfektní technika v dokonale tvarovaném balení.

S infračervenou technikou se nemusíte zahřívat velmi opatrně. V infrakabině se začnete potit sami od sebe, a to účinkem jemného tepla infračerveného záření typu C s pozitivním dopadem na detoxikaci organismu, na prokrvení a látkovou výměnu. Sportovci oceňují příjemné teplo jako prostředek k uvolnění svalstva po trénincích. Infračervená kabina je vhodná i pro ty zájemce, pro které je klasické saunování příliš horké.

Infrasauny KLAFS prodává Aquamarine Spa, prohlédnout si je můžete i v showroomech v Praze a v Bratislavě.


Žádný komentář k „Infra sauna KLAFS“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>